قوانین و ضوابط استفاده از خدمات هاست وردپرس

لطفا موارد زیر را کامل مطالعه فرمائید. رعایت این موارد برای مشتریان الزامی بوده و در صورت عدم رعایت مقررات، هاست وردپرس مجاز است، سرویس مشتری را بدون عودت هزینه پرداختی قطع نماید.

قبل از خرید حتما قوانین مطالعه گردد

هاست Hostend (hostend) می تواند در هر زمان قوانین فوق را تغییر و یا تکمیل نماید و هیچگونه تعهدی در خصوص اطلاع رسانی به کاربران و مشتریان ندارد. هر چند این صفحه بعد از هر بروزرسانی به اطلاع مشتریان از طریق راههای ارتباطی خواهد رسید.

1- سرویس های هاست Hostend به صورت آنی و پس از پرداخت توسط مشتری تحویل داده می شود. برخی سرویس ها بنا به امکانات بین 24 الی 72 ساعت زمان بر خواهد بود.

2- سرویس های هاست Hostend به هیچ وجه قابل عودت نمی باشند.

3- ثبت دامنه به صورت اتوماتیک انجام میگیرد و در صورت اشتباه از سوی کاربر در ثبت نام دامنه هیچ راه بازگشتی وجود ندارد و باید دامنه جدید ثبت کند.

4- در صورتی که اسکریپت مشتری باعث خسارت و یا ضرر و زیان به سرورهای سایت گردد ، مشتری موظف است خسارت وارده را جبران نماید.

5- در صورتی که اسکریپت مشتری منابع زیادی را اشغال نماید و باعث خرابی و فشار به سرورها گردد، مشتری موظف بلافاصله نسبت به رفع باگ اقدام نماید. مدیریت هاست Hostend (hostend) می تواند سرویس مذکور را در این مدت از دسترس خارج نماید.

شرایط بازگشت وجه:

6- سرویس های میزبانی وب تا 3 روز پس از پرداخت امکان عودت 80 درصد وجه را دارا می باشند.

7- عودت وجه پس از ثبت دامنه به هیچ عنوان امکان پذیر نمی باشد.

رفع مسئولیت :

8- هاست Hostend هیچ گونه مسئولیتی در قبال نگهداری و ارائه اطلاعات به خریدار پس از تاریخ انقضای سرویس ندارد.

محتویات سایت مشتری:

9- محتوای وبسایت باید صددرصد مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد.

10- مشتری به هیچ عنوان نمی تواند از سرویس جهت استفاده سایتهایی نظیر، فروش وی پی ان، هک، کرک و سایتهایی که با قوانین کشور مغایرات دارد، استفاده نماید و در صورت مشاهده با متخطیان برخورد و به مراجع ذیصلاح ارجاع داده خواهد شد.

11- در صورت مسدود شدن وب سایت توسط مسئولین ذیربط، هیچ مسئولیتی به عهده هاست Hostend نمی باشد.

12- نام کاربری و رمز عبور تنها در اختیار مشتری بوده و در صورت رخ دادن اتفاقی ، هاست Hostend هیچ گونه مسئولیتی ندارد. لذا از نام کاربری و رمز پیچیده استفاده نمایید.

13- ارسال ایمیل نهایتا در ساعت 100 عدد می باشد و در صورتی که از سرویس ایمیلهای تبلیغاتی انبوه ارسال گردد، بدون اطلاع قبلی سرویس مسدود و کلیه اطلاعات حذف خواهد شد.

14- پس از سفارش سرویس و دریافت رمز، مشتری موظف است بلافاصله رمز جدیدی برای هاست خود ایجاد نماید.

15- سرورهای هاست Hostend به صورت کامل از لحاظ امنیتی کانفیگ و بهینه شده اند، لذا سرویس مشتری در صورت هک شدن از سمت سرور نبوده. لذا مشتری موظف است موارد ایمنی سایت را لحاظ نماید. (از نصب هر افزونه ای خودداری گردد. آخرین نسخه Hostend همیشه نصب گردد)

16- مشتری در صورتی که از سرویس خود ناراضی بوده ابتدا از طریق ارسال تیکت اقدام نموده. انتقادها و شایعه سازی بی اساس از هاست Hostend در سایت ها و انجمن ها ممنوع بوده و با مشتری برخورد خواهد شد.

17- استفاده از هرگونه اسکریپت مخرب (شل، تروجان) حتی جهت تست، کاملا ممنوع بوده و بدون هماهنگی کلیه اطلاعات حذف و اکانت مشتری مسدود خواهد شد.

18- در صورت شناسایی مشتری جهت نفوذ به سرورهای هاست Hostend، کلیه اطلاعات مشتری حذف خواهد شد.

19- اطلاعات مشتریان در نزد هاست Hostend محفوظ بوده و به هیچ سازمان یا شخصی ارائه نخواهد شد.

20- بازگردانی اکانت تنها از طریق شماره تماس و ایمیل ثبت شده مشتری در سایت صورت خواهد گرفت.

نسخه پشتیبان

21- تهیه نسخه پشتیبان از اطلاعات به عهده مشتری بوده و موظف است از اطلاعات خود خارج از شرکت نیز بکاپ تهیه نماید.در صورت بروز هر مشکل و عدم توانایی بازگرداندن اطلاعات از آرشیو بکاپ هیچگونه اعتراضی مسموع نخواهد بود و شرکت در این زمینه هیچگونه مسئولیتی ندارد.

22- از سرویس ها به صورت هفتگی بکاپ تهیه می شود و تا 2 هفته بکاپ ها نگه داری می شوند.

23- هاست Hostend مسئولیتی در قبال بکاپ های بالای 2 گیگ ندارد.

مسئولیت خریدار

24- خریدار موظف است که کلیه قوانین گروه و جمهوری اسلامی ایران را رعایت نماید. درصورت عدم رعایت، هاست Hostend حق قطع سرویس به صورت موقت یا دائم و پیگرد قانونی و دریافت خسارت از خریدار را دارد و خریدار موظف به جبران کلیه خسارات وهزینه وارده بر هاست Hostend را می باشد همچنین هیچ وجهی بابت فسخ سرویس و یا ایام باقیمانده سرویس یا خسارت وارده به خریدار متخلف، پرداخت نخواهد شد.

25- کلیه مسئولیتهای عدم استفاده صحیح از سرویس خریداری شده با خریدار می باشد و هاست Hostend تنها مسئول ارائه سرویس استاندارد و بر اساس تعهدات فنی اعلام شده در بسته های میزبانی خود می باشد.

روش های ارتباط با هاست Hostend تنها از طریق سایت hostend.org می باشد به هیچ نهادی وابسته نمی باشد.

بروزرسانی : دو شنبه 30 بهمن 1396
واحد مدیریت هاست Hostend (hostend)